_DSC0073%20(1)_edited.jpg

​ FISOM CEĻOJUMI 

​2021. GADA

GAIDĀMIE FISOM BRAUCIENI...

Paredzētie ceļojumi atšķirībā no pēdējā brīža braucieniem, tiek iepriekš detalizēti gatavoti – sākot ar ceļojuma maršrutu, turpinot ar iespēju pieteikties FISOM komandas organizētām ēdienreizēm, un beidzot ar tā izmaksām. Pievienojoties šāda veida ceļojumam varēsi laicīgi izplānot savus must have pieturas punktus katrā no maršruta pilsētām un aptuveni aprēķināt arī savus izdevumus. Ieskaties plānotajos braucienos un ja kāds no tiem Tevi uzrunā

pievienojies piedzīvojumam! 

IEPAZĪSTAM AMERIKU

A night to remember. Fresh cheesecake, figs, and pinot noir.

 IEPAZĪSTAM EIROPU 

A night to remember. Fresh cheesecake, figs, and pinot noir.

 IEPAZĪSTAM ĀFRIKU UN 
 TUVOS AUSTRUMUS 

A night to remember. Fresh cheesecake, figs, and pinot noir.

 • ASV austrumu krasts
  2022. g. 10. nov. 10:00 – 2022. g. 20. nov. 22:00
  Losandželosa - Sanfrancisko - Lasvegasa
 • ASV rietumu krasts
  10. marts 19:00 – 20. marts 23:00
  NewYork - Washington - Boston - Montreal
 • Eiropas brauciens
  11. jūn. 19:00 – 25. jūn. 23:00
  Dosimies apciemot mērkaķēnus
  Maršruts: Budapeštu, Bukaresti, Dubrovņikus, Kravicas udenskritumus, Makarsku, Venēciju, Romu, Vatikānu, Milānu, Monako, Marseļu, Pamplonu, Bilbao, Lisabonu, Gibraltāru, Barselonu, Parīzi, Cīrihi un Prāgu.
 • Tuvie Austrumi
  08. aug. 17:20 – 28. aug. 21:20
  Un nedaudz tālāk...
  Maršruts: Budapeštu, Bukaresti, Dubrovņikus, Stambulu, Antāliju, Ankartu, Batumi, Tbilisi, Erevānu, Sofiju, Tesaloņikus, Atēnas, Kravicas udenskritumus, Makarsku, Cīrihi, Vīni un Prāgu
 • Maroka
  2021. g. 24. dec. 19:00 – 2022. g. 06. janv. 23:00
  Location is TBD
  Vīni, Parīzi, Madridi, Gibraltāru, Kasablanku, Fesu, Valensiju, Milānu un Prāgu

Dalībnieku piedzīvotais

Pēdējā nakts Atēnās, kad visi jau lēnām iet gulēt, es kaut ko ieminējos par ideju uzkāpt netālu esošā kalnā, lai sagaidītu saullēktu. Es jau esmu gatavs iet gulēt, līdz brīdim, kad man pārjautā par kalnā kāpšanu, bija 5 piekritēji, pašam vēl nezinot ceļu un vai vispār tur varēs kaut ko redzēt, ar nepiemērotiem apaviem, devāmies kalna virzienā. Mūsu gids bija Google Maps, nepilni 8 km turp - 8 km atpakaļ.. Aptuveni 4 stundas laiks, lai nokļūtu kalna virsotnē un pāspētu atpakaļ uz kempingu, lai saliktu mantas autobusā... Augšup ceļā, pa tumsu, sanāca trīs reizes nomaldīties un pat līst cauri krūmiem gar privātmājas žogu, jo orientējoties kartē, mēģināju saīsināt ceļu, bet galu galā, tiekot uz viena no kalna ceļiem, mēs devāmies tieši saules virzienā un pēkšņi mūsu priekšā no horizonta izlīda saule. Saņemot enerģiju un pozitīvās emocijas par izdevušos rīta missiju, devāmies atpakaļ, un pat paspējām laikus līdz kempingam. 

 

Šis ir noteikti viens no maniem top piedzīvojumiem!

- Kārlis Pormalis 

Kādu pieredzi jaunietim dod šī iespēja?

FISOM braucieni nav kā recepšu grāmata, kuras norādījumus izpildot ir iespējams nonākt pie kāda konkrēta iznākuma. Tēlaini izsakoties, FISOM brauciens jaunietim piešķir sastāvdaļas, nepiešķirot recepti. Katram no brauciena dalībniekiem pašam ir jāizlemj, ko iesākt ar piešķirtajām sastāvdaļām, lai padarītu savu pieredzes braucienu pēc iespējas krāšņāku, kas, mūsuprāt, ir tas, kas padara braucienu tik orģinālu un īpašu. Tas ir dzīvs piedzīvojums un fantastiska dzīves skola, kurā jaunieši ir pat savā ziņā spiesti palūkoties ārpus pazīstamajam, ārpus komforta zonas un pavērt radošumu, kas mīt katrā no mums. Citiem vārdiem - sastopoties ar grūtībām, uzņemt tās pozitīvi un savlaicīgi reaģēt, lai galā tās nosauktu par labāko piedzīvojumu mūžā. “When life gives you lemons – make limonade”!

Mēs gribējām kaut kur nopeldēties, bet šajā pilsētā nebija peldvietu. Mēs no kāda padzirdējām, ka ir atrasta 5* viesnīca, kurai ir pagalma vārti vaļā, jau pēc neilga laika, es ar saviem draugiem, mēs bijām kāds 14 cielvēku bars, ielavījāmies viesnīcā un pavadījām dienu izbauot SPĀ un trenažieru zāli. 

Tas tik bija piedzīvojums....

- Samanta Jacko

Es esmu iemācījusies patstāvību, tā apziņa un brīvība ko man deva brauciens liek apzināties to, ka es pati esmu tā kas plāno savu laiku un dzīvi. Man bija ļoti daudz laiks domāt, kas pavēra pilnīgi citu skatu uz prioritātēm un to ko sagaidu no savas nākotnes. Atbraucot mājās man tētis pat pateica, ka šķiet, ka esmu izaugusi par pāris centimetriem garāka. 

- Madara Apsīte

MŪSU

BRAUCIENU PĀRLIECĪBA

Katram no mums ir dažāda ekspektācijas attiecībā uz ceļošanu - vieni labprātāk izplāno ceļojumu līdz pēdējam sīkumam, turpretī citi ir gatavi mesties iekšā pēdējā brīža ceļojumos. Tieši tāpēc FISOM sniedz iespēju izvēlēties sev tuvāko ceļojumu veidu.

Iesakām Tev noskatīties dalībnieku pieredzes stāstus: