​ MŪSU PIEDZĪVOJUMI 

 LIELĀKI EPIEDZĪVOJUMI NOTIEK NEGAIDĪTI... 

SĀKOT AR SAPNI, KAS PĀRVĒRTĀS PAR PROJEKTU, KURŠ VISIEM ŠĶITA NEREALIZĒJAMS. 

Tikai sapnis vai tomēr realitāte..?

Mūsu projekti var no malas šķist vienkārši realizēti, tomēr tas ir bijis īsts emociju, izaicinājumu un piedzīvojumu karuselis. Daudziem tie šķita, kā neiespējami realizējams sapnis, tomēr mums izdevās tos pārvērst īstenībā. Neskatoties uz lielām ambīcijām un degošu sirdi, apceļot pasauli un realizēt nozīmīgus projektus ar pāris eiro kabatā nav vienkārši, tomēr mums ir izdevies to izdarīt, tāpēc vēlējāmies nodot savas zināšanas tālāk. Tas ir bijis nepārspīlējot – pat ļoti sarežģīti, bet gala rezultāts, balstoties uz jau aizvadītajiem braucieniem un īstenotajiem sapņiem, ir izdevies pat labāks kā gaidījām, tomēr gribam uzsvērt to, ka šis nav tikai mūsu hobijs – tā ir sirdslieta, kura laupījusi daudz negulētu nakšu gan pirms, gan pašu projektu realizācijas laikā, kā ceļojumu plānošanā, tā kafejnīcas izveidē no pašiem pamatiem, kā arī FISOM kā zīmola attīstībā. Devāmies pēc padoma pie mūziķiem un komponistiem kā Raimonds Pauls, aktieriem kā dita lūriņa, Girts Ķesteris un citiem nozares speciālistiem, lai no cilvēkiem ar lielu pieredzi iedvesmotu sevi un citus, nodrošinātu labāko iespējamo gala rezultātu un jūsu uzticību tam, ko darām. Projekti ir MILZĪGS izaicinājums ne tikai to dalībniekiem, bet arī mums, organizatoriem, bet galu galā caur to mēs augam – augam kopā. Ieskaties un iedvesmojies līdz šim īstenotajos brīnumos.

​MŪSU PROJEKTI 

Protams, kad pieteicos šādam interesantam izaicinājumam, ar nepacietību gaidīju, kad varēsim doties ceļā. Visskaistākās pilsētas, kuras attaisnoja manas cerības bija tieši Roma un Atēnas, jo pirms tam es Kolizeju, Panteonu, Akropoli vai Forumu redzēju tikai mācību grāmatās vai bildēs. Nenoliedzami, šīs pilsētas bija arī ilgi gaidītās komfora un atpūtas vietas no ilgajām autobusā pavadītajām stundām. Dodoties šādā ceļojumā, jo īpaši pa salīdzinoši nelielu samaksu, ne vienmēr ir nepieciešams komforts un visas pieejamās ērtības, jo, manuprāt, galvenais ir tā pieredze un brīnišķīgās vietas, kuras ne visiem izdodas savas dzīves laikā apmeklēt. 

 

FISOM brauciens man daudz ko nozīmēja, jo īpaši tā dēļ, ka ir iespēja klātienē, ar savām acīm redzēt bagātīgo vēstures mantojumu, kuru katra valsts var piedāvāt. 

Liels Paldies Jums! 

- Baiba Grantiņa

Vasaras brauciens. Venēcija. Izteikti karsts laiks, saulīte spīd un cilvēki smaida. Es tikko paēdu Itāļu saldumus un piesēdu uz greznām trepītēm, iepriekš vēlējāmies izbraukt ar canoe laivām pa kanāliem , izdomājām, ka labāk to naudu iztērēt picām. Tad spontāni piebrauca motorlaiva, laivas īpašnieku drošvien piesaistīja mūsu mūzika un smiekli, tad es izvedoju acu kontaktu un jautri sasveicinājos ar laivas īpašnieku, un viņš man atļāva ielekt laivā, pamāju ar roku, lai lec pārējie. Tā nu viņš, jaunietis mūsu gados, izvizināja tur, kur parastās tūristus laivas neved , parādīja skaistākos skatus, un padarīja manu un parējo dienu par neaizmirstamu piedzīvojumu. Atvadoties teica, lai brauc ciemos.

 

 - Eliass Kalniņš

FISOM laikā īpaši novērtēju, cik apkārtējie bija atsaucīgi, saprotoši un labsirdīgi. Ja gadījās kāda problēmiņa, vienmēr bija kāds, kas palīdzēs. Visi bija vienlidzīgi domājoši, kā arī vietas, uz kurām braucām bija elpu aizraujošas. Kopš brauciena ir pagājis vairāk kā gads, bet šaubos, ka kāds piedzīvojums manā dzīvē atsvērs FISOM piedzīvoto. Esmu neizsakāmi pateicīga par tādu iespēju un atmiņām, kas paliks uz mūžu.

- Elīza Stražinska

​ MĀJASLAPĀ ATTĒLOTĀS 

 FOTOGRĀFIJAS UZŅĒMUŠI: 

  SABĪNE UNDA ZEIDENBERGA  

  KĀRLIS PORMALIS  

  MĀRCIS BUKS  

  UN CITI FISOM FOTOGRĀFI...