top of page

Atskats uz iepazīšanas vakaru ar Tomu Grēviņu

17. maijā Kalnciema rezidencē rīkojām pasākumu vairāku Rīgas skolu, tehnikumu un augstskolu pašpārvalžu pārstāvjiem, lai iepazīstinātu viņus ar to, kas mēs esam un lai pastāstītu par mūsu jauno piedāvājumu. Uz pasākumu ieradās vairāk kā 20 skolu pārstāvji, kas, ar iepazīšanās aktivitātēm un sarunām kafijas pauzes laikā, iepazinās savā starpā. Kā īpašais viesis pie mums bija Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ētera balss Toms Grēviņš, kurš pavasarī kopā ar FISOM devās uz Ņujorku. Viņš pastāstīja par savām emocijām un pieredzi, dodoties kopīgā ceļojumā ar jauniešiem, kā arī iedrošināja klātesošos doties piedzīvojumā:

“FISOM no parastas tūrisma aģentūras atšķiras ar to, ka Matīss ar komandu kopā sapulcina cilvēkus, kuri vienlaicīgi atrodas vienā vietā un piedzīvo kopīgas, jaunas emocijas. Braucot viens, to arī var piedzīvot, bet pieredzēt to kopā ar citiem, sev līdzīgi domājošiem, ir kaut kas maģisks. Braucienos dabīgi veidojas komanda un tas ir daudz spēcīgāk par jebkuru mākslīgi veidotu - klase, darba kolektīvs. Ar šo ideju FISOM ieiet citā līmenī - vedot braucienos mākslīgi veidotas komandas. Redzēsim, kas no tā visa iznāks, bet esmu pārliecināts, ka tas būs kaut kas labs.”


Šobrīd jauniešiem piedāvājam pieteikt grupas vismaz 30 cilvēku sastāvā, kas var sastāvēt no vienas vai vairākām klasēm vai kursiem, pašiem izlemjot galamērķi un ekskursijas garumu. Mūsu komanda izveidos maršrutu, dalības maksu un piedāvājumu interesentiem, kā arī varam nodrošināt vairākus bonusus, piemēram, gida pakalpojumus, apskates objektu sarakstus, ceļošanas apdrošināšanu un pat vienu bezmaksas vietu uz katru klasi skolas pašpārvaldei, ko var izmantot, kā vēlas - piedāvāt kādam, kurš nevar atļauties doties braucienā, uzdāvināt skolotājai vai izlozēt kādā skolas konkursā vai kā citādāk. Piedāvājam arī kopējo ceļojuma summu sadalīt vairāku mēnešu garumā, lai šī summa nav jāsamaksā uzreiz.Ja arī Tava klase vēlas doties piedzīvojumā, sazinies ar mums caur sociālajiem tīkliem vai zvanot, tomēr, ja vēlies doties piedzīvojumā viens vai mazākās draugu grupiņās, seko līdzi jaunākajām aktualitātēm mūsu mājaslapas sadaļā Ceļojumi vai Instagram profilā.


Paldies pasākuma atbalstītājiem “Muffins and More”, “PLŪKT”, “Rocket Bean Roastery”, “Dabas gardumi”, “PROMO Trauku noma”, “Verry Berry”, “Boom cafe”, “Zelta pūka”, “Pippa Waffles”, “Kalnciema Rezidence”, “Mans bankets”!

393 views

Related Posts

See All

Fisom klases ekskursijas

Kas ir fisom klases ekskursijas ? Sākotnēji fisom braucienus piedāvājām jauniešiem no visas Latvijas, no dažādām skolām, universitātēm, darba vietām. Braucienos katrs pieteicās individuāli un visbiežā

Comments


bottom of page