top of page

Ko likt koferī, ja dodies FISOM braucienā?Katram, kurš pirmo reizi dodas FISOM braucienos, ir radies jautājums - "Ko man ņemt līdzi, kādi dokumenti ir nepieciešami un kā man vispār sagatavoties šādam piedzīvojumam?"

Mēs saprotam, ka daudziem šī var būt pirmā reize ceļojot vieniem uz tik ilgu laiku, un mēs esam vairāk nekā priecīgi Tev palīdzēt sagatavoties piedzīvojumam!Pirmkārt, Tev būs nepieciešams koferis, kuru Tu nodosi izbraukšanas dienā, un tas droši atradīsies autobusa apakšā, kā arī Tu pie tā tiksi katru dienu. Tas, ko ļoti lūdzam, ir, lai kofera izmēri nepārsniedz 56 x 45 x 25cm, jo katram dalībniekam būs koferis un autobusa bagāžnieks nav bezgalīgs.


 • Katram brauciena dalībniekam ir atļauts autobusa salonā līdzi ņemt mugursomu, kurā Tu vari turēt higiēnas preces, maiņas drēbes vai citas svarīgās lietas, kuras Tev būtu nepieciešamas katru dienu.

 • Sedziņa un spilvens ir neatņemama sastāvdaļa, jo neviens miegs nav saldāks par to, kas gulēts uz mīļākā spilvena.

 • Higiēnas precēs mēs iesakām ņemt līdzi tieši tās pašas, kuras Tu lieto ikdienā {zobu birsti, zobu pastu, salvetes, ķemmi...utt.}.

 • Power banku, lai gan visos FISOM VIP klases autobusos ir iespējams uzlādēt savu telefonu, tas būs īsts glābējs pilsētās.

 • Ērtas drēbes, jo parasti pirmajā dienā autobusā tiek pavadīts visvairāk laika, tādēļ sporta biksēs un parastā džemperī būs ērtāk sēdēt, nekā kleitās vai uzvalkos.

 • Grāmata būs ideāls variants, kā pavadīt laiku autobusā.

 • Mēs tiešām iesakām braucienā neņemt visu skapi līdzi un izskatīt, kādas drēbes ņem līdzi. Protams, ieteicams vasaras braucienos ņemt pēc iespējas plānāku apģērbu, lai nav karsti, staigājot pa pilsētu, bet obligāti vajag ielikt arī kādu džemperi, vēsākiem vakariem.

 • Vasarās lielākā daļā Eiropas pilsētu ir karstas un ļoti saulainas, tāpēc nedrīkst aizmirst par cepuri, saules aizsargkrēmu un peldkostīmu, jo ūdens daudzās no šīm pilsētām ir ļoti silts, un ir patīkami atsvaidzināties, kā arī pie reizes nomazgāties.

 • Savs ēdiena trauciņš un piederumi, lai brokastīs ir kur uztaisīt putru vai brokastu pārslas ar pienu.Tagad, kad esam īsumā izskrējuši cauri koferim un somai, mēs varam pievērsties nepieciešamajiem dokumentiem:

 • Pirms brauciena sākuma mēs būsim Tev nosūtījuši vai arī uzaicinājuši Tevi ciemos uz mūsu biroju parakstīt līgumu, šo līgumu mēs iesakām paņemt līdzi braucienā.

 • Katram braucējam būs nepieciešama apdrošināšana, lai nelaimes gadījumā pašam nebūtu jātērējas, nebūtu lieki jāuztraucas, kā arī pirms brauciena pēkšņas saslimšanas vai netikšanas gadījumā varētu atgūt naudiņu { Droši sazinies ar mums par apdrošināšanas jautājumiem, jo mums ir sadarbības partneri!}.

 • Nepilngadīgajiem - ja vecāks nav pārliecināts par Tevis viena paša atrašanos pilsētās, mēs nodrošinām grupiņas vadītāju. Tātad pirms brauciena Taviem vecākiem būs jāparaksta dokuments jeb atļauja, ka viņi atļauj Tev izpētīt pilsētu vienam vai kopā ar mūsu grupas vadītāju.

 • Pase, kuras termiņš ir derīgs vismaz vēl 6 mēneši pēc atbraukšanas dienas (ID karte ne visos braucienos der).

P.S. Informācija atsevišķos braucienos var atšķirties, tāpēc droši sazinies pirms brauciena ar grupas vadītāju! ;)


Mēs ļoti ceram, ka šis Tev palīdzēja iegūt nelielu priekšstatu un palīdzēs sagatavoties braucienam. Ja Tev ir kādi jautājumi vai ir kaut kas neskaidrs, droši zvani vai raksti mums un mēs Tev palīdzēsim.


Pievienojies mūsu nākamajos piedzīvojumos arī Tu!Rakstu sagatavoja Renārs Lagzdiņš

3,462 views

Related Posts

See All

Fisom klases ekskursijas

Kas ir fisom klases ekskursijas ? Sākotnēji fisom braucienus piedāvājām jauniešiem no visas Latvijas, no dažādām skolām, universitātēm, darba vietām. Braucienos katrs pieteicās individuāli un visbiežā

Comments


bottom of page