top of page

Par atbildību, sadarbību un uzticību FISOM braucienu laikā

FISOM braucienu veiksmes sastāvdaļa ir plānošanas spējas. Lai izplānotu ceļojumus, FISOM komanda sāk gatavoties jau labu laiku pirms brauciena, kopā ar vēstniecībām, šoferiem un citiem nozares profesionāļiem tiek izplānoti maršruti, pieturas punkti – pilsētas, degvielas uzpildes stacijas, dušas, respektīvi,viss, lai brauciens būtu veiksmīgs.


Precīza plānošana prasa ne tikai milzīgu atbildību no mums, bet arī brauciena dalībniekiem, proti, FISOM komanda saviem ceļotājiem uzticas un ļauj tiem pašiem izpētīt pilsētas, tomēr konkrētā laikā konkrētā vietā satikšanās ir obligāta. Pārsvarā grupas ir lielas, pat milzīgas, un, tā kā mūsu ir daudz un braucieni ir intensīvi, ir ļoti nozīmīgi, ka visi ierodas laikā, pirms ceļojuma turpināšanas. Kāpēc? – Jo, kā jau tika minēts, braucieni tiek detalizēti plānoti pa stundām, un pat mazākā laika nobīde var mainīt visu ceļojumu.Vēl viens punkts uz ko ir vērts vērst uzmanību ir FISOM komandas atbildība par katru no brauciena dalībniekiem. Neatkarīgi no tā vai ceļotājs ir pilngadīgs vai nē, mēs, FISOM komanda, esam atbildīgi par to, ka ceļojums ir pēc iespējas labāks un bez starpgadījumiem izdevies visiem.

Protams, vedot 200 jaunus piedzīvotāju meklētājus cauri visai Eiropai, pastāv liels risks, ka kaut kas var noiet greizi. Ir pat bijuši pāris starpgadījumi, kā, piemēram, kad dalībnieki ir apmaldījušies Venēcijā (kur apmaldīties ir ļoti vienkārši) un nokavējuši prāmi atpakaļ uz autobusu, tomēr galu galā viss ir noslēdzās veiksmīgi un ceļotāji turpināja tālāko ceļu.


Mēs apzināmies to, cik liela atbildība ir uz mūsu pleciem, taču uzticamies saviem dalībniekiem, tāpēc no ceļotājiem sagaidām to pašu. Tas ir kā komandas darbs starp visiem iesaistītajiem, kurā katrs pilda savus pienākumus – mēs plānojam, bet ceļotāji uzticas, bauda un ievēro noteikumus. Katrs ceļojums ir apjomīga mācību stunda, bet, hey, tas kurš nemācās, nekad arī netiks uz priekšu. Esam vairāk kā gatavi nākamajam braucienam un ar lielām cerībām gaidām vasaru, kad atkal varēsim dzīvot, ceļot, meklēt un atrast piedzīvojumus un vienkārši baudīt dzīvi.

Tiekamies!

1,081 views

Related Posts

See All

Fisom klases ekskursijas

Kas ir fisom klases ekskursijas ? Sākotnēji fisom braucienus piedāvājām jauniešiem no visas Latvijas, no dažādām skolām, universitātēm, darba vietām. Braucienos katrs pieteicās individuāli un visbiežā

Comments


bottom of page