Augmented Reality Glasses

​ VIRTUĀLĀ REALITĀTE 

IEPAZĪSTI PASAULI NEIZEJOT NO MĀJĀM

FISOM SPER SOLI NĀKOTNĒ...

Pētot mājas lapu, gan jau esat pamanījuši, ka FISOM komandas pārliecība ir tāda, ka lietas, vietas, cilvēki un notikumi, kas liek izkāpt no komforta zonas ir tie, kuri jāuztver pozitīvi un kuriem jāsaka viens liels “PALDIES”, jo no tiem galu galā mēs visvairāk mācāmies. Un tā nu ir sanācis, ka šobrīd mēs kopīgi jau kādu brīdi stāvam priekšā vienam lielam pārbaudījumam – leģendārajam 2020. gadam un visiem ar to saistītajiem notikumiem. Tajā skaitā pandēmijai, kas ir uzlikusi pasauli uz lielas pauzes brīdī, kad piedzīvojumiem vajadzētu notikt, līdz ar to, liekot mūsu ambīcijām uz pasaules izzināšanu iedegties vēl spilgtāk. Tomēr mēs nevarētu aicināt citus raudzīties uz situācijām ārpus komforta zonas pozitīvi, ja paši to nepiekoptu. Un te nu mēs esam nonākuši pie vienas, mūsuprāt, fantastiskas idejas, kā pārkāpt robežas, nepārkāpjot noteikumus.

Noskaties šo video,

virtuālais tūrisms ir risinājus šī brīža situācijā

NBC_News_2011.svg.png

Jaunu kontinentu atklājuši neesam, un ļoti iespējams daudzi no jums par šādu iespēju būs jau dzirdējuši, tomēr, kā zinām, bieži vien jaunais, ir labi aizmirsts vecais. Un šajā gadījumā gribam pievērst jūsu uzmanību virtuālajam tūrismam. Mūsdienu tehnoloģijas ir pavērušas neskaitāmas iespējas, un viena no tā, ir virtuālās realitātes ekskursijas. Apskatīt pasaules lielākās metrapoles ir iespējams pat neizejot no mājām, kas ir viens no veidiem, kā sagaršot pasauli šobrīd, kad ceļošanas iespējas ir ļoti ierobežotas. Turpinot par tehnoloģiju iespējām – veids kā padarīt virtuālo ekskursiju pieredzi reālistiskāku ir VR brilles, kuras ir iespējams iegādāties pat Maximā par ļoti draudzīgu cenu. Dažāda veida resursi, kā laika, naudas un pārvietošanās resursi, šobrīd ir ļoti ierobežoti, tomēr mūsu spēkos ir padarīt arī šāda veida pieredzi pēc iespējas patīkamāku un baudāmāku. Mūsuprāt, apceļot pus pasauli virtuāli arī ir vērtīgi, tādā veidā izzinot potenciālos apskates objektus, kurus pēc pandēmijas būs iespējams apskatīt arī realitātē.

Noskatoties “Viens pats mājās 2”, nereti sapnis par Ņujorku kļūst vēl kvēlāks, un te arī rodas ideja skaisti pavadītam vakaram – uztaisīt popkornu, izcept piparkūkas, nopirkt četrus kilogramus mandarīnu un uzsildīt ziemas karsto dzērienu un kopīgi ar ģimeni vai randiņā ar kādu tuvu cilvēku uz televizora vai kādas citas ierīces izstaigāt Ņujorkas ielas - izveidot To do list’u un izsapņot nākotnes ceļojumus. Šāda veida iespēja pat pirms pāris gadiem likās, kas abstrakts, bet ne nu mēs esam – nākotnē, kuru, nedaudz pacenšoties, var padarīt par piedzīvojumu. 

 

Šī raksta beigās atradīsiet dažas no iespējamām ekskursijām – iedvesmai. Kā arī turpmāk dalīsimies ar šāda veida ceļošanai (un ne tikai) noderīgiem ieteikumiem, vietnēm un idejām. Bet līdz tam, mēs, FISOM komanda, novēlām jums, lasītājiem un ceļojumu mīlētājiem, veselību, pacietību un gaišumu šajā gada tumšajā periodā. 

Iesakām Tev noskatīties: